ODDZIAŁ SŁUPNO

Akacjowa 7, 09-472 Słupno

ODDZIAŁ SIERPC

Warszawska 8, 09-200 Sierpc

MAGAZYN

Akacjowa 7, 09-472 Słupno

O nas

Firma WaszDach Okna powstała w 2012r. Zajmujemy się sprzedażą stolarki okiennej, drzwiowej, bram i rolet. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników z długoletnim doświadczeniem zarówno w dziale administracyjno-handlowym jak i montażowym.

Oferujemy wysokiej jakości okna PCV, aluminium oraz drewniane renomowanych marek.

Ponadto w stałej sprzedaży posiadamy drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, rolety zewnętrzne, żaluzje fasadowe, bramy garażowe oraz parapety.

Nasza firma jest bezpośrednim przedstawicielem Producentów lub importerem wszystkich towarów znajdujących się w naszej ofercie. Kupując u nas omijają Państwo zbędną sieć pośredników, otrzymując tym samym towary najwyższej jakości za najniższą cenę.

Współpracujący z nami producenci oferują wyroby, które odpowiadają polskim i europejskim normom oraz udzielają na nie wieloletniej gwarancji.

Dla naszych Klientów wykonujemy nieodpłatny kosztorys, dokonujemy obmiaru i służymy fachowym doradztwem. Możliwość negocjowania pozwala naszym klientom uzyskanie bardzo atrakcyjnych cen.

W ciągu lat działalności wypracowaliśmy solidną markę oraz zdobyliśmy grono zadowolonych klientów.

Wyróżnia nas nie tylko indywidualne podejście do klienta, ale również fachowy montaż wykonywany przez przeszkolonych i doświadczonych pracowników.

Dzięki współpracy ze sprawdzonymi, zaufanymi firmami partnerskimi, każdego dnia montujemy dziesiątki okien i drzwi u nabywców, którzy są zadowoleni z wykonanego zlecenia.